Anasayfa Tanıtım Ürünler Eğitim Destek Satıcılar Fiyat Listesi İrtibat Forum Abonelik

Destek
Hizmetleri

 Destek hizmeti yazılım sektöründe en az program kalitesi kadar önemlidir. Özellikle Ticari Entegre yazılımlarının çok çeşitli sektörlere hitap etmesi ve çok farklı alanlarda çalışan kullanıcılar tarafından kullanılması, destek hizmetinin önemini daha da artırmakta, paket programların kaliteli bir destek hizmeti ile güçlendirilmesi zorunluluğunu ortaya koymaktadır.

datasoft "Satış Sonrası Destek Hizmetleri" yerinde destek ve telefon desteği olmak üzere iki kategoride verilmektedir.

Yerinde destek hizmeti datasoft Yetkili Dağıtıcıları ve Yetkili Satıcıları tarafından verilmektedir. Bu hizmetler datasoft tarafından eğitilmiş Eğitim/Destek Elemanı Kimliği'ne sahip personel tarafından yürütülmektedir.

Telefon desteği garanti şartları dahilinde datasoft Destek Departmanı tarafından verilmektedir. Satış sonrası telefon destek hizmetinden yararlanabilmek için kullanıcı, Eğitimin Temel İlkeleri 'nde belirtilen şartlar dahilinde eğitim almış olmalıdır. Telefon destek hizmetinin kalitesini artırmak ve daha hızlı hizmet verebilmek amacıyla 5 telefon hattımız datasoft Destek Hattı olarak hizmet vermektedir. Telefon Destek hizmeti, datasoft Destek Hattı telefonlarından (0216) 340 83 00 (5 Hat-PBX), " Telefon Destek Sözleşmesi " şartları dahilinde verilmektedir.

Datasoft Kullanım Kılavuzlarını web sitemizden okuyabilirsiniz. Arama veya forum bölümlerinde sorunlarınızla ilgili kelimeleri girerek dokümanlara ulaşabilirsiniz.
Programların kurulumu konusunda Kurulum Notları ve Sistem Eğitim Notları sayfalarından ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.
Sorunlarınızı, görüş ve önerilerinizi forum bölümümüze yazacağınız mesajla bize iletebilirsiniz.
Ayrıca Destek Formu doldurabilirsiz. Bu formlar e-posta olarak servisimize ulaşmaktadır.
Görüşleriniz ve sorunlarınız hakkında adresine elektronik posta gönderebilirsiniz. Lütfen destek servisimize gönderdiğiniz elektronik postalarlarda lisans numaranızı belirtiniz.

Bu sayfa son olarak 25 Aralık 2004 Cumartesi tarihinde güncellendi.