Anasayfa Tanıtım Ürünler Eğitim Destek Satıcılar Fiyat Listesi İrtibat Forum Abonelik
 

Eğitim Hizmetleri

Lisanslı yazılım kullanmanın en büyük avantajlarından biri, kuşkusuz satıcı tarafından verilen eğitimdir. Eğitim almadan bir yazılımı kullanmaya çalışmak zaman kaybına, hatalara, verimsizliğe ve ticari ilişki içinde bulunulan üçüncü şahıslar nazarinda güven kaybına neden olur.

Datasoft programlarının eğitimi Datasoft Eğitimlerinin Temel İlkeleri çerçevesinde yetkili dağıtıcı ve satıcı personeli tarafından verilmektedir. Eğitim verecek personel, datasoft merkezinde belirli bir süre eğitim aldıktan sonra sınava tabi tutulmakta, başarılı olanlara datasoft programlarının eğitim ve destek hizmetlerinde görev yapabileceğini gösterir kimlik kartı verilmektedir.

Yetkili dağıtıcı ve satıcı personeline yönelik Datasoft Merkezinde bir haftalık eğitim seminerleri düzenlenmektedir. Yetki satıcılarımızın bünyesinde çalışan personel başvuru formunu doldurmak suretiyle bu eğitimlere katılabilmektedir.

Datasoft Kullanım Kılavuzları web sitemiz üzerinde okunabilmektedir. Arama bölümünde kitaplardaki konular ile ilgili metin taraması yapılabilmektedir.


Bu sayfa son olarak 12 Ekim 2006 Perşembe tarihinde güncellendi.