Datasoft Bulut

Datasoft Bulut Ürünleri

Anasayfa > Datasoft Bulut Ürünleri

Datasoft Bulut

Bugünün ve geleceğin Dijital dünyasına hazır olun!

e-Dönüşüm ürünleri ile uygulamalarınızı dijital ortama taşıyın, işlerinizi Gelir İdaresi Başkanlığına uygun, hızlı ve pratik bir şekilde yürütün.

Ücretsiz Kayıt Ol

DataSoft Bulut ürünleri ile İşlerinize her an kolaylıkla erişin.

Bulut tabanlı ürünlerimiz ihtiyaç duyduğunuz her an, her yerde kolaylıkla erişebilmeniz için sizinle.

Datasoft Bulut Ticari Detaylı Bilgi
Datasoft Bulut Muhasebe Detaylı Bilgi
Datasoft Bulut e-Defter Detaylı Bilgi

Bulut Servisleri Sıkça Sorulan Sorular

Bulut ürünleri için herhangi bir kurulum yapmanıza veya bilgisayarınıza program indirmenize gerek yoktur. İnternetinizin olduğu her yerden bilgisayar, tablet ya da telefonunuzla erişim sağlayabilirsiniz.

Bulut ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir desteğe ihtiyacınız olduğunda Satıcılarımız arasından size en yakın bayimize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.
Ayrıca İletişim sayfasından mesaj gönderebilirsiniz.

Deneme süresinde girilen veriler süre sona erdiğinde silinmez. Ürün paketlerimizden sizin için uygun olanı seçip satın alarak aynı şirkette çalışmaya kaldığınız yerden devam edebilirisiniz.

Ürünlerimizin fiyatlarına "Paketler" sayfasından erişebilirsiniz.

Satın alınan paketin faturası ; ödemenin yapıldığı günden itibaren 7 gün içerisinde iletilir.

Bir kullanıcı açtığınızda birden fazla şirket açabilirsiniz. Aynı zamanda bu kullanıcı ile başkalarının açtığı şirketlere davet edilerek dahil olabilirsiniz. Bütün şirketleri tek bir kullanıcı ile yönetebilirsiniz.

Yetkilendirmeyi sayfayı görme, kaydetme, değiştirme, silme olarak 4 çeşitte belirleyebilirsiniz. Örneğin bir çalışanınızın faturaları görmesine izin verip üzerinde değişiklik yapmasına izin vermeyebilirsiniz.