Datasoft Bulut

Datasoft Bulut Ürünleri

Anasayfa > Datasoft Bulut Ürünleri > Datasoft Bulut Muhasebe

Datasoft Muhasebe

Datasoft Muhasebe ile teknolojiye bir kapı açın.

Fişlerinizi rahatça oluşturun, raporlarınızı hızlıca alın. Dilediğiniz her zaman kontrol sizde olsun.

Ücretsiz Kayıt Ol

Datasoft Muhasebe

Detaylı Entegrasyon Altyapısı

Ön muhasebeye entegre olup muhasebe fişlerinizi otomatik oluşturun. Manuel süreçlerden uzaklaşarak hem zamandan tasarruf edin hem de hata payını sıfıra düşürün.

Dönemsellik Yönetimi

İster normal isterseniz özel dönem kullanın fişlerinizi, raporlarınızı, defterlerinizi ve beyannamelerinizi kullandığınız döneme göre hazırlayın.

Mali Müşavir Kullanıcısı

Mali müşavirinizin kullanıcısını sisteme kaydedip şirketinizin kullanıcılarına eklediğinizde kullanıcı hakkınızdan düşmeden birlikte çalışın.

Pratik Defter Dökümleri

Kayıtlı muhasebe fişlerinden oluşan defter dökümlerine tek tıkla erişin. Ayrıca ihtiyacınız olan filtreleri uygulayarak gerekli döküme sahip olun.

Detaylı Kontroller

Her aşamada yapılan detaylı kontroller ve verilen yönlendirici mesajlar ile hata yapmaktan uzaklaşırken muhasebe yönetiminizi eksiksiz tamamlayın.

Özelleştirilebilir Raporlama

Özelleştirilebilir rapor altyapısı ile ihtiyacınız olan her raporu elde ederek gerekli analizlerinizi ve değerlendirmelerinizi zorlanmadan yaparak ileriye doğru adımlarla yönelin.

Bulut Servisleri Sıkça Sorulan Sorular

Bulut ürünleri için herhangi bir kurulum yapmanıza veya bilgisayarınıza program indirmenize gerek yoktur. İnternetinizin olduğu her yerden bilgisayar, tablet ya da telefonunuzla erişim sağlayabilirsiniz.

Bulut ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir desteğe ihtiyacınız olduğunda Satıcılarımız arasından size en yakın bayimize ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Ayrıca İletişim sayfasından mesaj gönderebilirsiniz.

Deneme süresinde girilen veriler süre sona erdiğinde silinmez. Ürün paketlerimizden sizin için uygun olanı seçip satın alarak aynı şirkette çalışmaya kaldığınız yerden devam edebilirisiniz.

Ürünlerimizin fiyatlarına "Paketler" sayfasından erişebilirsiniz.

Satın alınan paketin faturası ; ödemenin yapıldığı günden itibaren 7 gün içerisinde iletilir.

Bir kullanıcı açtığınızda birden fazla şirket açabilirsiniz. Aynı zamanda bu kullanıcı ile başkalarının açtığı şirketlere davet edilerek dahil olabilirsiniz. Bütün şirketleri tek bir kullanıcı ile yönetebilirsiniz.

Yetkilendirmeyi sayfayı görme, kaydetme, değiştirme, silme olarak 4 çeşitte belirleyebilirsiniz. Örneğin bir çalışanınızın faturaları görmesine izin verip üzerinde değişiklik yapmasına izin vermeyebilirsiniz.

Bulut Ürünleri

Bulut tabanlı ürünlerimiz ihtiyaç duyduğunuz her an, her yerde kolaylıkla erişebilmeniz için sizinle.

Detaylı Bilgi
Datasoft Bulut Ticari Detaylı Bilgi
Datasoft Bulut e-Defter Detaylı Bilgi