Datasoft Bulut

Modüller

Anasayfa > Modüller > Datasoft e-Belge

Datasoft e-Belge

Belgelerinizi kolayca oluşturup, tek tuşla entegratöre göndermenin kolaylığını yaşayın.

Hatasız e-Belgeler oluşturup zamandan tasarruf edin.

Ücretsiz Kayıt Ol

Datasoft e-Belge

e-Fatura

Gelir İdaresi Başkanlığının (GIB) yayınladığı e-Belge kılavuzlarına uygun olarak oluşturulan satış e-Faturalarınızı kolayca oluşturup kendi elektronik imza/mali mührünüzle imzalayarak veya entegratör mali mührüyle imzalayarak sizin kontrolünüzde Datasoft ile anlaşmalı entegratörünüze ileterek zamandan kazanın. e-Fatura türlerine göre (tevkifatlı, ihracat, ihraç kayıtlı, istisna …) fatura görselinin (XSLT) otomatik oluşmasının estetik güzelliğine sahip olun. Entegratöre gönderilmiş belgelerinin durum kodlarına göre olası silme ve değiştirme hatalarına karşı alınmış önlemlerin güvenliğine sahip olun. Size düzenlenmiş olan e-Fatura bilgilerini (xml dosyaları) kendi bilgisayarınıza bir tuşla indirip bu belgeleri manuel işlemeye gerek kalmadan içeri aktarın.

e-Arşiv Fatura

Siz bir çaba sarfetmeden; ticari uygulamada düzenleyeceğiniz faturaların alıcının TCKN/VKN bilgisine bakarak, e-Faturamı yoksa e-Arşiv Fatura mı olacağına uygulamanın karar vermesinin rahatlığını yaşayın. İnternet üzerinden yaptığınız satışlara zorunlu alanların tanımdan gelmesinin kolaylığını yaşayın. Dilerseniz firmanıza uygun serilerle e-Arşiv Fatura oluşturun.

e-İrsaliye

Seri bir biçimde e-İrsaliye oluşturun ve taşıyıcı bilgilerinin tanımlardan gelmesini sağlamanın rahatlığını yaşayın. Size gelen e-İrsaliye bilgilerini bir tuşla bilgisayarınıza kaydedip dilerseniz içeri aktarılmasını sağlayın.

e-Müstahsil

Üreticiden alacağınız ürünler için e-Müstahsil düzenleyin ve üretilen malın durumuna göre stopaj, BAĞ-KUR gibi kesintilerin otomatik yapılmasını sağlayın.

e-SMM

Serbest Meslek Mensubu mükelleflerin (müşavir, doktor, avukat, danışman…) kendi hizmetleri karşılığı düzenlemesi gereken e-SMM makbuzunu kolayca oluşturun. Uygulama içinden entegratöre gönderin ve durumlarını sorgulayın.

Üretim

Üretim ağacını bir kez tanımlayın. Dilerseniz bir hammadde çok mamûl, dilerseniz çok hammadde bir mamûl üretin. Üretimde ara mamûlleri otomatik üretmenin rahatlığını yaşayın. Sabit ve değişken üretim maliyetlerini tanımlayın.

Modüller

Datasoft e-Defter Detaylı Bilgi
Datasoft e-Belge Konnektörü Detaylı Bilgi