Datasoft Bulut

Datasoft Bulut Ürünleri

Anasayfa > Datasoft Bulut Ürünleri > Datasoft Bulut Ticari

Datasoft Ticari

Bütün e-Belgeler bir tık uzağınızda.

Belgelerinizi kolayla oluşturun, kargoyu beklemeden hızlıca iletin, zamandan tasarruf edin.

Ücretsiz Kayıt Ol

Datasoft Ticari

Fiyat Listesi
Hızlı Gönderim

e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-SMM, e-Müstahsil belgelerinizi tek tıkla gönderin, belgeleriniz müşterilerinize tam zamanında ulaşsın.

Yönetilebilen Belgeler

Belge oluşturucu ile tam ihtiyacınız olan belgeyi oluşturun, eksik veya fazla alan olmadan kendi belgenizi kendiniz yönetin. Fatura, irsaliye gibi belgeleri şirketinize göre özelleştirin veya size özel belgeler oluşturun.

Belge İçeri Alma

Gelen e-Belgelerinizi eşleştirme yöntemi ile kolayca programa alabilirsiniz. Otomatik eşleştirme yöntemleri ile veri girişini minimuma indirerek daha hızlı bir şekilde topluca belgelerinizi kaydedin.

Öğrenme Mekanizması

Yapay zeka algoritmaları ile geçmişte yaptığınız seçimleri her seferinde tekrarlamak zorunda kalmadan programın öğrenmesinin avantajlarını kullanın.

Yetki Mekanizması

Gelişmiş yetki mekanizması ile şirketinizdeki kullanıcılarınızın erişimlerini yönetin. Farklı kullanıcı grupları için roller oluşturup kullanıcılarınıza bu rolleri atayabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Raporlama

Hazır verilen raporların yanı sıra özelleştirilebilir raporlarda kendi şablonunuzu kendiniz oluşturun, ihtiyacınız olan rapora ulaşın.

Bulut Servisleri Sıkça Sorulan Sorular

Bulut ürünleri için herhangi bir kurulum yapmanıza veya bilgisayarınıza program indirmenize gerek yoktur. İnternetinizin olduğu her yerden bilgisayar, tablet ya da telefonunuzla erişim sağlayabilirsiniz.

Bulut ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir desteğe ihtiyacınız olduğunda Satıcılarımız arasından size en yakın bayimize ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Ayrıca İletişim sayfasından mesaj gönderebilirsiniz.

Deneme süresinde girilen veriler süre sona erdiğinde silinmez. Ürün paketlerimizden sizin için uygun olanı seçip satın alarak aynı şirkette çalışmaya kaldığınız yerden devam edebilirisiniz.

Ürünlerimizin fiyatlarına "Paketler" sayfasından erişebilirsiniz.

Satın alınan paketin faturası ; ödemenin yapıldığı günden itibaren 7 gün içerisinde iletilir.

Bir kullanıcı açtığınızda birden fazla şirket açabilirsiniz. Aynı zamanda bu kullanıcı ile başkalarının açtığı şirketlere davet edilerek dahil olabilirsiniz. Bütün şirketleri tek bir kullanıcı ile yönetebilirsiniz.

Yetkilendirmeyi sayfayı görme, kaydetme, değiştirme, silme olarak 4 çeşitte belirleyebilirsiniz. Örneğin bir çalışanınızın faturaları görmesine izin verip üzerinde değişiklik yapmasına izin vermeyebilirsiniz.

Bulut Ürünleri

Bulut tabanlı ürünlerimiz ihtiyaç duyduğunuz her an, her yerde kolaylıkla erişebilmeniz için sizinle.

Detaylı Bilgi
Datasoft Bulut Muhasebe Detaylı Bilgi
Datasoft Bulut e-Defter Detaylı Bilgi