Datasoft Bulut

Datasoft Klasik (Masaüstü) Setler

Anasayfa > Datasoft Klasik (Masaüstü) Setler > Datasoft Ticari

Datasoft Ticari

Cari, stok, banka, kasa, alış/satış ve finansal işlemlerinizi kolayca takip edin.

e-Dönüşüm belge işlemlerini de normal belge oluşturma pratikliğinde gerçekleştirin.

Datasoft Ticari

Hızlı Belge Oluşturma/Gönderme

e-İrsaliye, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Müstahsil belgelerinizi hızlı ve güvenli oluşturun. Tek tıkla gönderin veya e-Belgelerinizi konnektör otomatik göndersin. Belge düzenlenecek carinin VKN/TCKN bilgilerinden belgenin e-Fatura ya da e-Arşiv Fatura olduğuna uygulama karar versin. e-Belge türüne göre belge görüntünüz (XSLT) otomatik oluşsun. Logonuzu, imzanızı belgelerinize otomatik ekleyin.

Yönetilebilen Kartlar/Belgeler

Cari Kart tanımlama aşamasında TURMOB üzerinden sorgulama yapın ve Cari Kartınızın doğru tanımlanmasını sağlayın. Ticari firmaların adres bilgileri dâhil otomatik oluşsun. Firmanız için her bir belge türü için yeteri kadar seri tanımlayın ve belge düzenlerken tek bir tuşla seri seçimini değiştirin. Oluşturduğunuz e-Belgeler içerisinden belge durumlarını izleyin.

Raporlama

Tanımlanabilir raporlar ile satışlarınızı, alacak ve borçlarınızı, stok envanterinizi kontrol edin. Kasanız, banka hareketleriniz çek ve senetleriniz, Kredi Kartı tahsilatlarınız her zaman kontrolünüzde olsun. Kritik kalanlar raporu ile satın alma siparişleriniz zamanında verin. Bir adım önde olmanın huzurun yaşayın.

Muhasebe Entegrasyonu

Tüm belgelerin genel muhasebe programına otomatik entegrasyonu yapılabildiğiz gibi Mali Müşavirinizin ofisinde tutulan defterleriniz için “Vergi Bazlı” excel raporu alın.

Üretim İşlemleri

Esnek üretim reçeteleri tanımlayabilir, yarı mamul üretimi yapabilir, detaylı eksikler listesi ve maliyet analizleri gibi raporlar alabilirsiniz. Böylece üretim sürecinizi kolayca yönetin.

TÜRMOB/İVD/e-Arşiv Fatura Portalı Entegrasyonu

TCKN/VKN bilgisini girip isim ve adres bilgilerini sorgulayabilir, internet vergi dairesinden gelen e-Arşiv Faturaları ve e-Arşiv portalından oluşturulan satış faturalarını indirebilirsiniz.

Klasik Setler

Klasik Setlerimize ihtiyaç duyduğunuz her an, her yerde kolaylıkla erişebilmeniz için sizinle.

Datasoft Genel Muhasebe Detaylı Bilgi
Personel Bordrosu Detaylı Bilgi
Büro Bilgi Sistemi Detaylı Bilgi
Demirbaş / Amortisman Detaylı Bilgi
İşletme Defteri/Defter Beyan Sistemi Detaylı Bilgi