Datasoft Bulut

Datasoft Klasik (Masaüstü) Setler

Anasayfa > Datasoft Klasik (Masaüstü) Setler > Datasoft Genel Muhasebe

Datasoft Genel Muhasebe

Hızlı ve doğru fiş giriş işlemleri, Ticari program entegrasyonu, tüm Mali Tablo ve Beyanname işlemlerini kolayca gerçekleştirin.

GİB onaylı e-Defter modülüyle defter oluşturma, berat gönderme/indirme işlemlerini pratik bir şekilde tamamlayın.

Datasoft Genel Muhasebe

Hızlı Muhasebe Fişi Oluşturma

Dilerseniz Datasoft Ticari uygulamasından üretilen belgelerden otomatik fiş oluşturun. Dilerseniz başka ERP uygulamalarından oluşturulmuş belgelerin Excel tablosunda Belgelerden fiş üretme seçeneği ile tanımlı fişler üretin, dilerseniz de Bankalardan aldığınız banka hareketlerinden otomatik fiş üretin. Personel Bordrosundan, Demirbaş/Amortisman uygulamasından otomatik fiş oluşturmasını sağlayın.

Yansıtma Şablonları

Yansıtma şablon tanımında; yansıtma işleminde kullanılacak muhasebe hesapları ve karşı hesaplar ile yüzde (%) kaçı aktarılacağını belirleyin. Şablona kod ve ad vererek hangi kapatma işleminde kullanılacağını kaydedin. İstediğiniz sayıda şablon tanımlayın. Tanımlı şablonlar kullanılarak yansıtma işlemini dakikalar içinde yapın.

Beyannameler

Tüm beyannamelerin yanı sıra bordro entegrasyonu ile MUHSGK beyannamesini kolayca oluşturun ve GIB e-Beyanname sistemine yükleyin. Onaylanmış Beyannameleri ve Beyanname Tahakkuklarını bilgisayarınıza otomatik indirim. Kredi Kartı satış toplamınızı GIB sisteminden otomatik indirin ve kontrolünü sağlayın.

e-Defter İşlemleri

e-Defter için tanımlanmış muhasebe fişi ile kayıtlarınız girip e-Defter için veri hazırlayın. GIB’ in belirlediği kılavuzlara uygunluğunu uygulama otomatik kontrol etsin.

Mali Tablolar

Mizan, Gelir Tablosu, Bilanço, Satışların Maliyeti Tablosu, Fon Akım Tablosu,Nakit Akım Tablosu, Kar Dağıtım Tablosu gibi Mali Tabloları dilediğiniz zaman oluşturun, excell dökümünü alın. Mali Tabloların kullanıcı tanımlı olmasının keyfini sürün.

e-Defter Çoklu Belge

GİB tarafından belirlenmiş e-Defter standartlarında fiş oluştururken (her belgeye bir fiş) çoklu belge giriş özelliği ile hızınızdan bir şey kaybetmeden tek ekranda yönetin.

Klasik Setler

Klasik Setlerimize ihtiyaç duyduğunuz her an, her yerde kolaylıkla erişebilmeniz için sizinle.

Datasoft Ticari Detaylı Bilgi
Personel Bordrosu Detaylı Bilgi
Büro Bilgi Sistemi Detaylı Bilgi
Demirbaş / Amortisman Detaylı Bilgi
İşletme Defteri/Defter Beyan Sistemi Detaylı Bilgi