Datasoft Bulut

Modüller

Anasayfa > Modüller > Datasoft e-Belge Konnektörü

Datasoft e-Belge Konnektörü

Datasoft Ticari uygulamasında oluşturduğunuz e-Belgelerinizi bir arada görüp inceleyin.

Tek tek veya toplu seçim yaparak entegratöre gönderin.

Ücretsiz Kayıt Ol

Datasofte-Belge Konnektörü

Otomatik Gönderme

Her bir belge türüne göre belgeleri entegratöre gönderim zamanı belirleyin ve uygulama o süre içerisinde belgeleri entegratöre otomatik göndersin. Sizin adınıza düzenlenmiş belgeleri de entegratörden otomatik alsın. Dilerseniz gönderilmemiş belgeleri topluca seçip entegratöre siz istediğinizde gönderin.

Belge Durum Aşamaları

Belgelerin uygulama yanıtlarını alın. Düzenlediğiniz belgelerin durumlarının hangi aşamada olduğunu izleyin. İşlemi tamamlanan belgeleri kendi bilgisayarınızda arşivleyin. Hata almış belgeleri uygun durum koduna göre yeniden gönderin. Entegratör sayfasına hiç girmeden tüm belgelerinizin durumlarını kontrol edin.

Kabul/Ret Cevap Verme

Adınıza düzenlene e-Fatura ve e-İrsaliyeleri entegratörden bir tuşla indirin. e-Faturaların kabul, ret cevaplarını verin. Sizin düzenlemiş olduğunuz belgelerinde Kabul, Ret cevaplarını uygulama üzerinden izleyin. Mükerrer kayıt yapmaktan kurtulun.

Excel Doküman

Aylık veya belirlediğiniz tarih aralığındaki satış ve alış faturalarınızı vergi oranlarına uygun excel tablosuna aktarın. Her türlü kontrol elinizin altında olsun. Bu tablodaki belgelerden muhasebe uygulamasında muhasebe kaydı oluşturun.

Aylık Belge İndirme

Muhasebe bölümünüz veya müşaviriniz Konnektör uygulaması ile dilediği aya ait Satış ve Alış faturalarını sadece indirmek istediği ayı seçerek topluca Entegratörden indirsin. e-Belgeleri tekrar kâğıda yazmaktan kurtulun. Hem siz rahat edin hem de doğa kurtulsun.

PDF Kaydetme

Sizin düzenlediğiniz e-Belgeleri veya size düzenlenen e-Belgeleri dilerseniz uygulama aracılığı ile PDF olarak kaydedin. Talep eden Finans kuruluşuna veya taraflara e-posta ekinde kolayca gönderin.

Modüller

Datasoft e-Belge Detaylı Bilgi
Datasoft e-Defter Detaylı Bilgi