Datasoft Bulut

Datasoft Klasik (Masaüstü) Setler

Anasayfa > Datasoft Klasik (Masaüstü) Setler > Datasoft Personel Bordrosu

Datasoft Personel Bordrosu

TCKN sorgulaması ile doğruluğunu denetlerek personel kayıtlarınızı takip edin, tahakkuklarınızı zahmetsizce yapın.

Asgari Ücret Vergi Muafiyetini otomatik uygulama takip etsin, siz sadece yönetin.

Datasoft Personel Bordrosu

Bildirgeler

TCKN sorgulama ile işe giriş yapan personel kayıtlarınızı oluşturun. e-Sigorta İşe Giriş Bildirimi uygulama üzerinden gönderin. İşten ayrılan personel bilgilerini kolayca girin ve e-Sigorta İşten Ayrılış bildirimi uygulama üzerinden gönderin. SGK İşveren sistemine uygulama üzerinden bağlanıp yaptıklarınızı kontrol edin.

Tahakkuk

Bölüm bazında veya personel bazında Aylık Tahakkuklarınızı yaptırın. PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemi) olan işyerinizdeki verileri otomatik olarak tahakkuk bilgilerine aktarın. Personelin kümülatif vergi matrahını ve vergi dilimine göre hesaplanacak vergisini, Asgari Ücret istisnası için kümülatif asgari ücret matrahını ve Asgari Ücret Vergi İstisnasını uygulama hesaplasın.

Bordrolar

Hesap Pusulalarını işyeri Logonuzu da ekleyerek PDF olarak oluşturun ve personelin e-posta adresine otomatik gönderin. Liste bordrolarını Excel veya PDF olarak oluşturup saklayın. SGK muafiyetlerini, Vergi Muafiyetlerini, fazla mesai ve ek kazançları uygulama takip etsin. Hatasız işlem yapmanın keyfini sürün.

Raporlar

Tanımlı Personel Sicil Listesi ile ihtiyacınız olan listeleri hazırlayın. Ulaşmak istediğiniz bilgiye kolayca ulaşın. BES (Bireysel Emeklilik Sistemi) raporları ile BES kesintilerini ilgili BES firmasına iletin. Bankayla ödeme işlemleri ile Personel Ücretlerin Banka tarafından otomatik ödenmesini sağlayın.

Formlar ve Sözleşmeler

Hizmet Akdi Sözleşmesi (İşe Başlama), İbraname (İşten Ayrılma), Çalışma Belgesi, Serbest Bölge Giriş İzni Talep Formu gibi belgeleri saniyeler içinde oluşturun ve gerekli yerlerde kullanın. e-Sigorta Başvuru Formunu uygulamadan düzenleyin.

Şube-Şantiye Zinciri

Birden fazla şubesi ve şantiyesi olan işyerleri için şube-şantiye zinciri oluşturun. MUHSGK Beyannamesi bu zincire göre oluşsun. Her personelin tabi olduğu Belge Türü ve Kanun numarası otomatik gelsin. Beyanname düzenlemek saatlerce uğraşmayın.

Klasik Setler

Klasik Setlerimize ihtiyaç duyduğunuz her an, her yerde kolaylıkla erişebilmeniz için sizinle.

Datasoft Ticari Detaylı Bilgi
Datasoft Genel Muhasebe Detaylı Bilgi
Büro Bilgi Sistemi Detaylı Bilgi
Demirbaş / Amortisman Detaylı Bilgi
İşletme Defteri/Defter Beyan Sistemi Detaylı Bilgi