Datasoft Bulut

Datasoft Klasik (Masaüstü) Setler

Anasayfa > Datasoft Klasik (Masaüstü) Setler > Datasoft Büro Bilgi Sistemi

Datasoft Büro Bilgi Sistemi

Serbest Meslek Mensupları olarak müşteri, mükellef, müvekkillerinizi tanımlayın, e-SMM makbuzunu zahmetsizce düzenleyip üzerinden entegratöre gönderin.

Mükelleflerinizin kiralama bilgilerini, vergi ödemelerini, mükellef adına sizin tarafınızdan yapılan harcamaların tutarlarını takip edin.

Datasoft Büro Bilgi Sistemi

Beyannameler

KDV1, KDV2, MUHSGK, Gelir Geçici ve Serbest Meslek Gelir Vergisi Beyannamelerinizi oluşturun. Gelir Geçici ve Serbest Meslek Gelir Vergisi Beyannamesinin ekinde verilen stopaj listesi otomatik oluşsun. Zaman varken ne kadar vergi ödeyeceğinizi bilin. Dönemsel olarak verilmesi gereken beyannamelerin verilip verilmediğini kontrol edin.

e-SMM İşlemleri

Elektronik Serbest Meslek Makbuzlarınızı zahmetsizce oluşturun. Makbuzlara meslek logonuzu ve imzanızı ekleyin, entegratör firmasına otomatik gönderin. Gönderilen makbuzların işlem aşamalarını uygulama üzerinden izleyin.

Entegrasyon

Müşteri Defter Entegrasyonu aracılığı ile müşterilere düzenlediğiniz Serbest Meslek Makbuzlarınız müşterilerinize ait Muhasebe/İşletme defterlerine otomatik kayıt oluştursun. Siz aynı işi defalarca yapmayın. Makbuz entegrasyonunu makbuz numaraları aralığında veya tarih aralığında yapın.

Belgelerden Kayıt Oluşturma

Mükellefinizden gelen, yüzlerce belgeden oluşan, vergi bazlı excel listelerini dakikalar içinde serbest meslek defterine aktarın. Aynı işlemi internet vergi dairesinden gelen e-Arşiv Faturaları ve e-Arşiv portalından oluşturulan satış faturalarını otomatik indirerek de yapın.

Not Alma (Ajanda)

Siz ofiste yokken çalışan personeliniz günlük aramaları not defterine kaydetsin. İleriye dönük planlamaları bu ajanda üzerinden takip edin. Kaydedilen notları müşteri bazında veya tarih aralığında inceleyin.

GİB Defter Beyan Sistemi

Serbest meslek defterine girilen bilgileri ve MUHSGK beyannamenizi otomatik olarak GİB defter beyan sistemine aktarabilirsiniz.

Klasik Setler

Klasik Setlerimize ihtiyaç duyduğunuz her an, her yerde kolaylıkla erişebilmeniz için sizinle.

Datasoft Ticari Detaylı Bilgi
Datasoft Genel Muhasebe Detaylı Bilgi
Personel Bordrosu Detaylı Bilgi
Demirbaş / Amortisman Detaylı Bilgi
İşletme Defteri/Defter Beyan Sistemi Detaylı Bilgi