Datasoft Bulut

Datasoft Bulut Ürünleri

Anasayfa > Datasoft Bulut Ürünleri > Datasoft Bulut e-Defter

Datasoft e-Defter

Datasoft e-Defter ile yeni bir dönem başlıyor.

Verileri kolayca alın, Gelir İdaresi Başlığı standartlarına uygun hatasız defterler oluşturun.

Ücretsiz Kayıt Ol

Datasoft e-Defter

Dönemsellik Yönetimi

Dönemsellik yönetimi sayesinde ister normal ister özel dönemde çalışın defterlerinizi her zaman en doğru şekilde hazırlayın ve gönderin.

Veri Alma Kolaylığı

Datasoft Muhasebe programından veya bir veri dosyasından kolayca verilerinizi yükleyip tek tuşla defterlerinizi oluşturun.

Büyük Veri Paketleri

Defterlerinizi büyük paketler halinde gönderebilmemiz sayesinde ekstra parçalara bölünmeden daha hızlı bir şekilde işlemlerinizi tamamlayın.

Kolay İmzalama

Kolay imzalama sistemimiz sayesinde defterlerinizi imzalamak için ekstra bir program indirip kurmanıza gerek kalmadan tek bir butonla imzalayın.

İkili Kontrol Mekanizması

Hataları defter hazırlama sürecinde farkedin ve Gelir İdaresi Başkanlığı'na göndermeden önce düzeltme şansı yakalayın.

Hatırlatıcı Bilgiler

Anasayfada yer olan defterler listesinde gönderilmiş, gönderilmesi gereken ve henüz zamanı gelmemiş bütün defterlerinizin listesini son gönderim tarihleri ile birlikte görün, hatırlatıcı bilgi mesajları ile hiç bir tarihi kaçırmayın.

Bulut Servisleri Sıkça Sorulan Sorular

Bulut ürünleri için herhangi bir kurulum yapmanıza veya bilgisayarınıza program indirmenize gerek yoktur. İnternetinizin olduğu her yerden bilgisayar, tablet ya da telefonunuzla erişim sağlayabilirsiniz.

Bulut ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir desteğe ihtiyacınız olduğunda Satıcılarımız arasından size en yakın bayimize ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Ayrıca İletişim sayfasından mesaj gönderebilirsiniz.

Deneme süresinde girilen veriler süre sona erdiğinde silinmez. Ürün paketlerimizden sizin için uygun olanı seçip satın alarak aynı şirkette çalışmaya kaldığınız yerden devam edebilirisiniz.

Ürünlerimizin fiyatlarına "Paketler" sayfasından erişebilirsiniz.

Satın alınan paketin faturası ; ödemenin yapıldığı günden itibaren 7 gün içerisinde iletilir.

Bir kullanıcı açtığınızda birden fazla şirket açabilirsiniz. Aynı zamanda bu kullanıcı ile başkalarının açtığı şirketlere davet edilerek dahil olabilirsiniz. Bütün şirketleri tek bir kullanıcı ile yönetebilirsiniz.

Yetkilendirmeyi sayfayı görme, kaydetme, değiştirme, silme olarak 4 çeşitte belirleyebilirsiniz. Örneğin bir çalışanınızın faturaları görmesine izin verip üzerinde değişiklik yapmasına izin vermeyebilirsiniz.

Bulut Ürünleri

Bulut tabanlı ürünlerimiz ihtiyaç duyduğunuz her an, her yerde kolaylıkla erişebilmeniz için sizinle.

Detaylı Bilgi
Datasoft Bulut Ticari Detaylı Bilgi
Datasoft Bulut Muhasebe Detaylı Bilgi